Czas na wyjątkowe piwo

Poznaj Browar Parczew

Browar Parczew

Spółka Fabel jest właścicielem marki Browar Parczew.

Posiadamy licencję na produkcję i sprzedaż piwa Parczew. Obecnie produkujemy dwa rodzaje piwa. I planujemy kolejne warianty.

Piwo Parczew Pils to kraftowe piwo warzone z pasją. Jest w 100 % świeże, naturalne i wytwarzane wyłącznie z najwyższej jakości surowca. Powstaje na malowniczym Pojezierzu Łęczyńsko- Włodawskim. Piwo Parczew Pils produkowane jest według tradycyjnej receptury, która łączy ze sobą najlepsze składniki klasycznego piwa z nowoczesnym procesami warzenia. Każdy łyk tego trunku sprawi rozkosz podniebieniu i zaspokoi wyrafinowane gusta smakoszy piwa.

Piwo Parczew Dark warzone jest z pięciu gatunków słodu. Parczewski Dark to ciemne piwo dolnej fermentacji. Leżakuje ponad trzy miesiące i ma zdecydowanie czekolodowo-karmelowy smak. Stanowi idealne połączenie pomiędzy słodową pełnią i intensywnymi aromatami. Piwo idealne zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Parczew PILS

Goryczka 3/6
Alk. 5,1% obj.

Parczew Dark

Ekstrakt pocz. 14,2°
Alk. 5,6 % obj.

Obserwuj nas w Social Media

Chcesz kupić piwo PARCZEW?

Zapraszamy do naszego sklepu online
Bądź z nami na bieżąco

Aktualności

Recenzja Podróże Piwne

Korzystając z ładnej pogody jaka pojawiła się w weekend postanowiłem zgłębić historię miasta położonego w województwie lubelskim .
więcej

Przeczytajcie co piszą o nas Nowe Wieści

Parczewski Pils znany w tropikach - przeczytajcie co piszą o nas Nowe Wieści.
więcej

Recenzja @vodkatakbardzo

Bardzo nam miło, że piwo Parczew Pils idzie w świat i zaspokaja wyrafinowane gusta smakoszy piwa Dziękujemy @vodkatakbardzo za opinię i świetną stylizację, mistrzostwo !
więcej