Czas na idealne zakupy

Witamy w Supermarkecie Fabel w Parczewie!

Supermarket Fabel

Oferuje szeroki asortyment, tylko świeże produkty w niskich cenach. Supermarket Fabel to jedyny w Parczewie supermarket z polskim kapitałem.

Supermarket Fabel działa od 1990 roku. Oferuje szeroki wybór asortymentu, częste promocje oraz bardzo miłą obsługę. Mieści się w ścisłym centrum miasta przy ul. K. Wyszyńskiego 9. Supermarket Fabel to miejsce w którym oferujemy szeroki wachlarz tylko świeżych produktów, fachową pomoc, miłe wnętrza, a co ważne również atrakcyjne ceny. Na klientów czekają liczne promocje i degustacje.

W ofercie Supermarketu Fabel znajdą Państwo dania przygotowywane przez własną gastronomię. Codziennie oferujemy pieczone ziemniaki, mięsa, dania gotowe oraz surówki i sałatki.

W Supermarkecie Fabel oprócz zakupów i dobrej kuchni mogą Państwo opłacić rachunki, kupić prasę i zakład Lotto.

Sprawdź najnowszą ofertę supermarketu!

OFERTA WAŻNA: 13.07.2023 - 25.07.2023

Sprawdź najnowszą ofertę supermarketu!

Bistro Fabel

Na terenie Supermarketu Fabel już od 2018 roku działa Bistro Fabel.

Jest to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy na aromatyczną kawę, ciasto, lody, kanapki, świeżo wyciskane soki i wiele innych…

Bistro Fabel oferuje tylko zdrowe, jak najmniej przetworzone produkty- wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych i naturalnych składników- chętnie sięgamy po produkty od lokalnych dostawców. Codziennie przygotowujemy dla was nowe propozycje. Coś dla siebie znajdą wszyscy, dla których temat zdrowego odżywiania jest bliski i ważny. Oferta będzie się powiększać i zmieniać ze względu na sezonowość wielu produktów.

Zapraszamy!

Naszym mocnym atutem – poza jedzeniem – jest wspaniała atmosfera. Dbamy o to, by każdy klient, odwiedzający nasze Bistro zapomniał, choć na krótką chwilę o problemach i oderwał się od codzienności, wyruszając w podróż do świata cudownych smaków, prostych, a jednocześnie oryginalnych, ciekawych i inspirujących.

Wszystkie dania serwowane są na miejscu jak i na wynos. Przed podrożą wstąp do Bistro Fabel.

Sprawdź najnowszą ofertę Bistro!

Bądź z nami na bieżąco

Aktualności

Zapobieganie marnowaniu żywności

Gdy tylko kończy się data przydatności do spożycia lub data ważności, obniżamy ceny produktów spożywczych. Takie artykuły są przez nas specjalnie oznakowane i eksponowane na…
więcej

Polska smakuje

Supermarket Fabel podjął współpracę z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi i otrzymał licencję niezbędną do posługiwania się wspólną marką promowania polskiej żywności „Polska smakuje”.
więcej
Plakat termomodernizacja Strona internetowa

Termomodernizacja budynku Supermarketu Fabel w Parczewie

Celem projektu jest kompleksowa termomodernizacja i wyposażenie Supermarketu Fabel w instalacje OZE. Projekt pozwoli ma ograniczenie zużycia energii cieplnej, elektrycznej, zmniejszenie emisji CO2, PM10 oraz…
więcej
Karta Lojalnościowa Supermarketu Fabel

Zostań naszym Stałym Klientem i zyskaj!

1
lat doświadczenia
na rynku
1
pracowników
buduje nasz sukces
1
powierzchni
handlowych
1
Klientów dziennie
w naszych obiektach