Czas na idealne zakupy

Witamy w Supermarkecie Fabel w Parczewie!

Supermarket Fabel

Oferuje szeroki asortyment, tylko świeże produkty w niskich cenach. Supermarket Fabel to jedyny w Parczewie supermarket z polskim kapitałem.

Supermarket Fabel działa od 1990 roku. Oferuje szeroki wybór asortymentu, częste promocje oraz bardzo miłą obsługę. Mieści się w ścisłym centrum miasta przy ul. K. Wyszyńskiego 9. Supermarket Fabel to miejsce w którym oferujemy szeroki wachlarz tylko świeżych produktów, fachową pomoc, miłe wnętrza, a co ważne również atrakcyjne ceny. Na klientów czekają liczne promocje i degustacje.

W ofercie Supermarketu Fabel znajdą Państwo dania przygotowywane przez własną gastronomię. Codziennie oferujemy pieczone ziemniaki, mięsa, dania gotowe oraz surówki i sałatki.

W Supermarkecie Fabel oprócz zakupów i dobrej kuchni mogą Państwo opłacić rachunki, kupić prasę i zakład Lotto.

Sprawdź najnowszą ofertę supermarketu!

Czas trwania Kampanii 13.11.2023 - 29.01.2025

FabSkills

Bistro Fabel

Na terenie Supermarketu Fabel już od 2018 roku działa Bistro Fabel.

Jest to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy na aromatyczną kawę, ciasto, lody, kanapki, świeżo wyciskane soki i wiele innych…

Bistro Fabel oferuje tylko zdrowe, jak najmniej przetworzone produkty- wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych i naturalnych składników- chętnie sięgamy po produkty od lokalnych dostawców. Codziennie przygotowujemy dla was nowe propozycje. Coś dla siebie znajdą wszyscy, dla których temat zdrowego odżywiania jest bliski i ważny. Oferta będzie się powiększać i zmieniać ze względu na sezonowość wielu produktów.

Zapraszamy!

Naszym mocnym atutem – poza jedzeniem – jest wspaniała atmosfera. Dbamy o to, by każdy klient, odwiedzający nasze Bistro zapomniał, choć na krótką chwilę o problemach i oderwał się od codzienności, wyruszając w podróż do świata cudownych smaków, prostych, a jednocześnie oryginalnych, ciekawych i inspirujących.

Wszystkie dania serwowane są na miejscu jak i na wynos. Przed podrożą wstąp do Bistro Fabel.

Sprawdź najnowszą ofertę Bistro!

Bądź z nami na bieżąco

Aktualności

FabSkills

FabSkills

REGULAMIN KAMPANII SPOŁECZNEJ „FabSkills”   1. Postanowienia ogólne. Niniejszy Regulamin określa zasady prowadzenia kampanii społecznej pod nazwą „FabSkills”, zwaną dalej „Kampanią”, której Organizatorem jest Fabel…
więcej

Zapobieganie marnowaniu żywności

Gdy tylko kończy się data przydatności do spożycia lub data ważności, obniżamy ceny produktów spożywczych. Takie artykuły są przez nas specjalnie oznakowane i eksponowane na…
więcej

Polska smakuje

Supermarket Fabel podjął współpracę z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi i otrzymał licencję niezbędną do posługiwania się wspólną marką promowania polskiej żywności „Polska smakuje”.
więcej
Karta Lojalnościowa Supermarketu Fabel

Zostań naszym Stałym Klientem i zyskaj!

1
lat doświadczenia
na rynku
1
pracowników
buduje nasz sukces
1
powierzchni
handlowych
1
Klientów dziennie
w naszych obiektach